Leisti slapukus

Mes naudojame techninius, analitinius ir rinkodaros slapukus, kad galėtume jums teikti geresnes paslaugas.
Jūsų tapatybė liks neatskleista.

Sužinokite daugiau apie mūsų Slapukų ir privatumo politiką

Viešbučių kainų palyginimas

Mes padėjome milijonams keliautojų priimti geriausius su apgyvendinimu susijusius sprendimus ir esame pasiruošę padėti jums!

HotelsCombined žino, kad rezervuoti apgyvendinimo paslaugas internetu nėra paprasta, bet mes tikime, kad būtent taip tai turėtų būti. Naršyti šimtus interneto svetainių peržiūrint tūkstančius pasiūlymų gali būti varginantis ir sudėtingas užsiėmimas. Galiausiai jus tenorite žinoti, kad rezervavote jums tinkantį viešbutį ir sumokėjote geriausią kainą. Mes įžvelgėme galimybę padėti vartotojams šioje srityje. Nuo tada mes sunkiai dirbome, kad rastume jums geriausius viešbučių pasiūlymus.

Kaip tai veikia

Mūsų technologija leidžia mums surinkti informaciją apie kainas ir kambarių užimtumą iš visų kelionių interneto svetainių visame pasaulyje, įskaitant Booking.com, Expedia, Hotels.com, AccorHotels, Hilton ir daugelio kitų. Atlikus vieną greitą ir paprastą paiešką, bus rodoma tik jums svarbi ir aktuali informacija. Rasite būtent tai, ko ieškote ir galėsite būti tikri, kad jums pateiktas geriausias pasiūlymas.

Geriausios kainos garantija

Taip pat garantuojame, kad rasime jums geriausią viešbučio kainą. Tai yra mūsų pažadas jums. Jei rasite mažesnę kainą po to, kai atlikote rezervaciją naudodamiesi svetaine, nurodyta HotelsCombined, grąžinsime jums kainų skirtumą.

Mūsų komanda

Esame tarptautinė žmonių su skirtinga patirtimi ir pomėgiais komanda. Mus vienija nenumaldomas noras nuolat tobulėti. Esame technologijų bendrovė, ir technologijos yra visos mūsų veiklos branduolys. Mes pasitelkiame duomenis ir logiką savo sprendimams priimti, kad galėtume susitelkti ties tuo, kas iš tiesų yra svarbu. Mums tai net tik darbas, bet ir malonumas.

Norite su mumis bendradarbiauti?

Mūsų sistema, pirmaujanti viešbučių paieškos srityje, gali būti nesunkiai pritaikyta ir įdiegta į jūsų interneto svetainę, tinklaraštį ar mobiliąją programėlę. Tapkite mūsų partneriu ir užsidirbkite vis daugiau pajamų padėdami savo vartotojams rasti geriausius viešbučių pasiūlymus. Sužinokite daugiau:

Partnerių skiltis

Jei esate viešbučio savininkas arba valdytojas, mes galime jums padėti vykdyti rinkodarą. Leiskite mums padėti gauti jums daugiau tiesioginių užsakymų, veiksmingiau bendrauti su savo svečiais, stiprinti savo prekių ženklą ir sumažinti informacijos platinimo sąnaudas. Sužinokite daugiau:

Viešbučių savininkų skiltis

Norite palikti atsiliepimą ar užduoti klausimą?

Susisiekite

Ieškoti viešbučių

1 kambarys:

2 suaugusieji keisti konfigūraciją

Mes randame daugiau viešbučių

Lyginkite geriausias kelionių svetaines vienos paprastos paieškos metu ir raskite būtent tai, ko ieškote. Paprasčiau nebūna.

Geriausios kainos garantija

Jokio rezervacijos mokesčio, jokių antkainių. Tai mūsų pažadas jums..

Keliautojai mus mėgsta

Per praėjusius metus mums patikėjo surasti geriausius viešbučių pasiūlymus daugiau kaip 400 milijonų keliautojų.

© 2020